środa, 6 września 2017

Rozpoczęcie Sezonu Treningowego 2017/2018

    Dziś oficjalnie zaczynamy nowy sezon treningowy w radomskiej sekcji capoeira! Zapraszamy dzieciaki i dorosłych, początkujących i zaawansowanych oraz wszystkich chcących do nas dołączyć na treningi w centrum do MARGA SFG przy ulicy Słowackiego 57 oraz na os. Kaptur do Strefy Treningu Funkcjonalnego przy Folwarcznej 95. Rozkład jazdy jeszcze się w sumie klaruje ale aktualny wisi w zakładce Treningi.

To może jeszcze trochę o tym co nas czeka.... 


   W tym sezonie w organizacji naszej pracy zaszły dość poważne zmiany. Najistotniejszą jest przeprowadzka radomskiej sekcji na nowy obiekt. Będziemy trenować w MARGA Submission Fighting Gym, czyli tam gdzie w ubiegłym sezonie mieliśmy piątkowe treningi i luźne gierki. Nowa strefa treningowa jest jeszcze w budowie ale myślę że od przyszłego tygodnia już wystartujemy. Będziemy mieć do dyspozycji obiekt z odpowiednią podłogą wyposażony w profesjonalny sprzęt sportowy, który pozwoli nam na organizacje ciekawych i bardziej efektywnych treningach. To kolejny krok w stronę większej profesjonalizacji tego co robimy. Koniec z wynajmowaniem po szkołach :) 

   Kolejna sprawa to nowa grupa treningowa czyli rozszerzenie naszej działalności o wieczorowe treningi oferowane przez Strefę Treningu Funkcjonalnego.  Coś głównie dla osób, którym godziny pracy czy inne obowiązki uniemożliwiały dotychczas udział w zajęciach. W STF treningi startują o 20:oo więc każdy powinien się wyrobić. Strefa, podobnie jak sala treningowa w Mardze to również nowiutki, świeżo odebrany obiekt wyposażony i dostosowany wprost idealnie do naszych potrzeb treningowych. Nic tylko wpadać i trenować!

   Przez wrzesień organizujemy nabory do grup treningowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zarówno w Mardze jak i w STF zaczynamy od podstaw. Dołączyć do nas może absolutnie każdy kto ma ochotę spróbować swoich sił w capoeira. Wystarczy kliknąć w zakładkę Treningi, sprawdzić grupę, która najbardziej Ci odpowiada, termin i miejsce oraz przyjść na pierwsze zajęcia. Treningi "na próbę" są bezpłatne i do niczego nie zobowiązujące. Można przyjść zobaczyć co robimy jednak zachęcam do aktywnego udziału. Weź wygodny strój sportowy, butlę wody i wpadaj z nami porobić! Będzie fajnie! :)

Do zobaczenia na treningach.

Graduado E.T.
  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz